הדום מרובע

מציג תוצאה אחת

 

אם אתם מחפשים פריט דקורטיבי אך פרקטי, הדום מרובע יכול להיות בדיוק מה שחסר לכם בסלון ובכל פינת הסבה אחרת. הדומים מרובעים מגיעים במבחר עיצובים, כך שכל אחד יכול לבחור הדום מרובע שיהיה תוספת נפלאה לכורסה ולספה.

מתי לבחור הדום מרובע?

מי שמחפש הדומים, נתקל במבחר גדול של הדומים מרובעים, עגולים וכדומה. אם אתם מתלבטים אם לרכוש הדום מרובע או אחר, החליטו לפי סוג הכורסה שהוא יוצב בצמוד לה ובהתאם לעיצוב החדר. בחללים המעוצבים בצורה נעימה ואלגנטית, עם רהיטים בעלי גימור עגלגל ומלטף, הדומים עגולים ישתלבו בצורה הרמונית, אך גם הדום מרובע יכול להתאים להם. אם אתם מציבים את ההדום ליד ריהוט בעיצוב עם קווים ברורים וזוויתיים, אזי הדום מרובע יכול להתאים להם היטב. אם אתם מניחים שטיח מתחת להדום, חשוב שתדעו כי הדום מרובע יכול להתאים גם לשטיח מרובע וגם לשטיח עגול. במקרה הראשון, הזוויות של שני הפריטים המיוחדים האלו משתלבות היטב ויוצרות מראה הוליסטי ונינוח. במקרה של שטיח עגול, נוצרת ניגודיות מרתקת המוסיפה לפן האסתטי של החלל.

יתרון מפתיע נוסף של הדום מרובע

עוד יתרון של הדום מרובע, קשור לאחסון. מכיוון שהרוב המוחלט של החללים מעוצב בין ארבעה קירות היוצרים זוויות ישרות ומכיוון שגם הריהוט עשוי מלבנים ומרובעים בגדלים שונים, יהיה אפשר לאחסן הדום מרובע או לדחוף אותו מתחת לרהיטים ופינות החדר, במידת הצורך. הדומים מרובעים מגיעים בגדלים שונים וכך אתם יכולים לרכוש הדום מרובע בהתאם לשטח האחסון העומד לרשותכם וכמובן גודל החלל שבו הוא יוצב.

הדום מרובע מגיע במבחר טקסטורות וצבעים

אם אתם רוצים להעניק לחלל טאץ' מיוחד ולא שגרתי, בחרו הדום מרובע עם דוגמה נועזת, עם צבעוניות עזה, גוונים מנוגדים, משחקים של צורות גיאומטריות ועוד. אפשר למצוא גם הדום מרובע שפאותיו מעוצבות עם הדפס שונה מזה שנמצא בחלקו העליון – לחובבי המראה האקסטרימי והיוצא דופן.

בסטודיו מון שרי תמצאו הדום מרובע שיהפוך את הסלון שלכם לסטייליסטי ומיוחד. חייגו 0527362228 למבחר הדומים מרובעים בעיצובים יוקרתיים ומרהיבים.