כורסאות פרחוניות

מציג תוצאה אחת

 

אחת המטרות בעיצוב פנים והום סטיילינג, היא לגלות יצירתיות ומעוף ולהפגין חשיבה מחוץ לקופסה. כדי שהחלל שמעצבים יהיה בעל אמירה ונוכחות, לא מספיק להציב בו רהיטים ואקססוריז בנאליים. כדאי לבחור בקפידה את הקו העיצובי שיאפיין את החלל ולהקדיש לו תשומת לב, בצורת ריהוט מיוחד כמו כורסאות פרחונית.

כורסאות פרחוניות מתכתבות עם הטבע הפראי

מקור ההשראה העיקרי לכל כורסא פרחונית, הוא כמובן עולם הטבע. הגוונים הנועזים של הפרחים, הצורות השונות שלהם, הגדלים והטקסטורות, כל אלו מהווים בסיס נפלא לעיצוב כורסאות פרחוניות. הצבת כורסא פרחונית בסלון, בקליניקה, בחדר ההמתנה ובכל פינת הסבה, יכולה לתרום רבות לאווירה הפסטורלית והנעימה במקום ולהשרות תחושה חסרת תחליף.

מה משפיע על המחיר של כורסאות פרחוניות?

המחיר של כורסאות פרחוניות הוא כמובן לא אחיד וההיצע מביא לכך שאפשר למצוא כורסאות המתומחרות באופן שונה. מחיר של כורסא פרחונית מושפע בין השאר מ:

  • ככל שהכורסא גדולה יותר, כך נדרשו יותר חומרי גלם כדי לייצר אותה, היא כבדה יותר והעיצוב שלה דרש יותר שעות עבודה. לכן, המחיר של כורסא פרחוניות גדולה גבוה יותר מהמחיר של כורסא פרחונית קטנה.
  • העיצוב האקסקלוסיבי של הכורסא. כורסא פרחונית יכולה להיות מעוצבת באופן מאופק יחסית, עם דוגמה של פרחים עדינים ומשחקי גוונים רכים. לחלופין, יש כורסאות פרחוניות בעיצוב נועז, עם פרחים בעלי נוכחות וצבעוניות עזה. בהרבה מקרים עיצוב מרשים ויוצא דופן של כורסא פרחונית, יעלה את המחיר שלה.
  • אלמנטים מיוחדים נוספים בכורסא. אם לכורסא יש גימור עץ מיוחד, כרית גדולה מהרגיל, משענת רחבה או רגליים בעיצוב יוצא דופן, המחיר שלה יכול להיות גבוה יותר מאשר של כורסא פרחונית יפה אך פשוטה למראה.

התאימו בין כורסאות פרחוניות לבין עיצוב החלל

רגע לפני שאתם רוכשים כורסא פרחונית, שאלו את עצמכם לאיזה חלל בבית היא תתאים ביותר, מבחינת שילוב הרמוני בעיצוב. כורסאות פרחוניות מתאימות כמעט לכל סגנונות העיצוב ובכל זאת, מומלץ לתכנן מראש היכן תציבו את הכורסא שתקנו, שכן שילוב לא הרמוני בין דוגמת הפרחים לדוגמאות וטקסטורות אחרות, עלול ליצור מראה ותחושה לא נעימים במרחב. כמובן, שיש גם למדוד ולוודא כי יש לכם די מרווח בחלל להכניס כורסא.

מה חשוב לדעת כשקונים כורסאות פרחוניות?

אומנם כורסא פרחונית היא פריט אסתטי שהנראות שלו חשובה מאוד, אך אסור להזניח את ההיבט הפרקטי של כורסאות פרחוניות. לכן, אל תתפשרו על איכות הכורסאות שאתם רוכשים. קנו רק מספק רהיטים אמין, ותיק ומוכר, המוכר כורסאות פרחוניות שהן גם מרהיבות וגם נוחות. כמו כן, יש להקפיד לרכוש ממקום המציע כורסאות פרחוניות עשויות חומרי גלם עמידים, כדי שהרהיט לא יתבלה במהירות לא סבירה ותוכלו ליהנות מהכורסא שלכם, במשך שנים רבות. השילוב האופטימלי בין נראות, נוחות ואיכות, הוא מה שהופך כורסא פרחונית להשקעה משתלמת. הוסיפו על כך מחיר אטרקטיבי ותקבלו פיסת ריהוט שתתגלה כאחת הרכישות המוצלחות ביותר שבצעתם.

המקום שלכם לרכישת כורסאות פרחוניות

אם אתם מחפשים כורסא פרחונית במראה יוצא דופן ושובה עין, אם חשובה לכם גם רמת השירות וגם רמת חומרי הגלם בהם עושים שימוש, יש מקום שאתם חייבים להכיר – סטודיו מון שרי. בסטודיו תמצאו כורסאות פרחוניות ופתרונות ישיבה נוספים, אקססוריז לבית, ריהוט, פריטי אופנה ועוד. כל הפריטים מעוצבים בדוגמאות יפהפיות ההופכות כל פריט של סטודיו מון שרי ליצירת אומנות וכמובן שגם כורסאות פרחוניות מככבות בחנות כחלק מהמוצרים הפופולריים ביותר. לפרטים ורכישה צרו קשר: 0527362228

2,500.00