כורסאות צבעוניות

מציג את כל 5 התוצאות

כורסאות צבעוניות – להפוך את החלל למזמין יותר

בשנים האחרונות אנו רואים כי עולם עיצוב הפנים עובר מהפכה, נגמרה התקופה של צבעים בנאליים ואחידים והחלה תקופה חדשה של מוצרי עיצוב צבעוניים ומזמינים. בחירת כורסא היא לעיתים מלאכת מחשבת של ממש מאחר ואנחנו רוצים לשלב בין עיצוביות, פונקציונאליות לצבעוניות. מון שרי החליטה לסדר לכם מעט את הראש.

לא חייב לקנות: להפוך כורסאות ישנות לתכשיט

לכל אחד יש כורסא שקשה לו להיפרד ממנה, למעשה אתם בכלל לא חייבים. היום ניתן לחדש את הרהיטים שלכם דרך צביעה מיוחדת, שילוב של בדים ססגוניים וצבעוניים ולהפוך כל כורסא ישנה לתכשיט במרכז הבית. בעזרת יצירתיות, והתאמה לחלל הבית שלכם אפשר לעצב להכניס אופי ולתת את היכולת "לדבר" ולספר על החלל.

בדים ססגוניים בהתאמה אישית

עד לפני כמה שנים כאשר היינו רוצים לקנות כורסא היינו הולכים לחנות, מבקשים לראות קטלוג ובוחרים כורסא מוכנה לשינוע. רובנו לא אוהבים לבחור מתוך "קטלוג" ורוצים להרגיש כי אנחנו לוקחים חלק בעיצוב הבית. סטודיו מון שרי נותן את האפשרות לעצב כורסאות בהתאמה אישית לצרכים שלכם – הן מבחינת צבעים, טקסטורות, עמידות ופונקציונאליות. בחירה ושילובי הבדים שלנו הם בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. הבדים שלנו ייחודיים ומיובאים ביבוא אישי וחלקם אף נעשים בעבודת יד.

ציור על עץ – אמירה דרך כורסא

לכולנו יש את כורסת העץ האהובה עלינו, לעיתים העץ מעט נשחק והכורסא כבר לא כל כך "מזמינה", זה לא נעים אך זה ממש לא סוף העולם אלא סיבה להתחדשות ושמחה. באמצעות צביעה בטכניקות שונות וציור על העץ ניתן להפוך כל רהיט עיצובי בבית לרהיט שונה לגמרי כך שבסוף אף אחד לא יזהה שזו הכורסא הישנה.

כורסאות עיצוביות: מון שרי הבחירה שלכם

מון שרי בראשות שרי טיטו היא חברה המתמחה בצבע ובחידוש רהיטים כבר מעל ל – 15 שנים. במהלך השנים צברה החברה מוניטין וניסיון אשר מציבים אותה יחד עם חברות העיצוב הטובות ביותר בארץ. הגלריה והרהיטים הם בהשראת אמנות אתנית ומתאימים לאנשים אשר תעוזה וייחודיות היא סיפור חייהם.
מבצע!
2,500.00 
2,500.00