שרפרפים מרופדים

מציג תוצאה אחת

שרפרפים מרופדים

עולם עיצוב הפנים הוא אחד העולמות המסקרנים ביותר שקיימים, לא מעט פעמים מוצרים שיצאו מהאופנה חוזרים אליה בגדול עם מייק אובר היסטרי. בין מוצרי עיצוב הפנים המוכרים והאהובים ניתן למצוא את השרפרף. מה אם היינו אומרים לכם שניתן להפוך את השרפרף המצטייר כמוצר וינטג' וישן למוצר מודרני, מעוצב ומתאים לחלל הבית שלכם?

הגבול הדק בין וינטג' ליוקרה

לא משנה איך נהפוך את זה בני אדם אוהבים ניגודיות, אנו רואים את זה לא מעט פעמים בחיים – כמו בבחירת בן זוג לדוגמא. דרך עיצוב בהתאמה אישית ניתן להפוך כל שרפרף מרופט, ישן ובלוי למוצר מעוצב ויוקרתי אשר מוסיף לחלל הבית ומתכתב בצורה מושלמת עם שאר הרהיטים. דרך ריפוד איכותי הנעשה בהתאמה אישית אל הלקוח ובעבודת יד מלאה ניתן להגיע לתוצאות מרשימות. וינטג' ויוקרה נשמע לכם כמו דבר בלתי אפשרי? הרי לכם שזה לגמרי פה!

פריט קטן הבדל עצום

בעיצוב הבית, דווקא הפרטים הקטנים יכולים לעשות הבדלים עצומים, הלבשת הבית היא חלק מאוד חשוב בשביל לתת תחושת שייכות, להכניס את האופי שלנו ואת החמימות. שרפרף הוא לרוב פריט קטן וזול אך אם עיצוב בהתאמה אישית ועם מעט טאץ' אפ אפשר להפוך אותו לאחד המוצרים המובילים בבית אשר מוסיף לא מעט פלפל.. כמו ממתק או תכשיט בסלון או בחדרים הנוספים.

נקודת האור של הבית

לא מעט אנשים מחזיקים רהיטים ישנים, אלו יכולים להיות רהיטים אשר קיבלו בירושה או רהיטים שקשה להם להיפרד מהם. למעשה אף אחד לא חייב כבר להיפרד מן הרהיט הישן. דרך עיצוב בהתאמה אישית,צביעה מיוחדת וריפוד איכותי ניתן להפוך כל רהיט לרהיט עיצובי, מודרני ופונקציונאלי. לאורך השנים הלקוחות שלנו מספרים לנו כי דווקא המוצרים שעברו "חידוש" הם נקודת האור של הבית.

סטודיו מון שרי: מתמחים בשרפרפים מרופדים

סטודיו מון שרי הוא סטודיו מוערך הקיים למעלה מ – 15 שנה אשר במהלכם שירת מאות לקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי. בין הפריטים שעשינו עד היום אנו מגלים כי שרפרפים מרופדים הם אחד המומחיות שלנו והייחודיות ואפילו קראנו להם "מון שרפרף". עד היום עשינו עשרות שרפרפים מרופדים שכל אחד שונה מקודמו, הם הפריט הנמכר ביותר שלנו, ממש נחטפים. אז אם חשקה נפשכם בשרפרף או הדום מרופד ולא מצאתם את האחד והמיוחד שלכם באתר, מוזמנים ליצור איתנו קשר ויחד נעצב ונעשה לכם את האחד המיוחד שלכם!

מבצע!
המלאי אזל
500.00